Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz A 200

€5,400
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #1
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #2
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #3
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #4
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #5
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes-Benz A classe
Modeli A 200 CDI
Kilometrat 205.000
Kambio automatike
Ngjyra e zeze, pa asnje gervishtje
Sallon gjysem lekure shume i paster
Sensore parkimi para dhe pas
Limitator shpejtesie
Navi, CD, Bloetooth, AUX
Butona ne timon
Pasqyra me palosje elektrike
Disqe 16’ me goma ne gjendje te mire
Makina eshte shume e ruajtur dhe e mbajtur mire
Te drejte kontrolli dhe prove
E sapoardhur me dogane te paguar
Cmimi i diskutueshem
Me nderrim ka cmim tjeter

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 7 Shtator 2023
Support Ukraine