Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz A 160

€4,100
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #1
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #2
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #3
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #4
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #5
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

✅ A class 160 cdi nafte viti fund 2008
✅185 mije km origjinale me te drejt kontrolli
✅ Full panorame qe hapet funksionale
✅ Navigator, aux , karte memorje, bluetooth etj
✅ Sensor drite shiu etj
✅ Sendilje me ngrohje
✅ Pilot automatic etj
✅ Goma shume te mira
✅ Makina sapo ka erdhur nga gjermania 🇩🇪 🇩🇪 ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike.km origjinale me te drejt kontrolli.e gatshme per cdo lloj prove.makina shoqerohet me fature tvsh . Dogana e paguar gati per targim. Cmimi i diskutushem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 26 March 2024
Support Ukraine