2008' Mercedes-Benz A 160 photo #1
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #2
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #3
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #4
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #5
2008' Mercedes-Benz A 160 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz A 160

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,100
Publikuar 26 Mars 2024ID: lSBMf0

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz A 160

✅ A class 160 cdi nafte viti fund 2008
✅185 mije km origjinale me te drejt kontrolli
✅ Full panorame qe hapet funksionale
✅ Navigator, aux , karte memorje, bluetooth etj
✅ Sensor drite shiu etj
✅ Sendilje me ngrohje
✅ Pilot automatic etj
✅ Goma shume te mira
✅ Makina sapo ka erdhur nga gjermania 🇩🇪 🇩🇪 ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike.km origjinale me te drejt kontrolli.e gatshme per cdo lloj prove.makina shoqerohet me fature tvsh . Dogana e paguar gati per targim. Cmimi i diskutushem.

Support Ukraine