Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz 320

€9,500
2007' Mercedes-Benz 320 photo #1
2007' Mercedes-Benz 320 photo #2
2007' Mercedes-Benz 320 photo #3
2007' Mercedes-Benz 320 photo #4
2007' Mercedes-Benz 320 photo #5
2007' Mercedes-Benz 320 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Cls 320 cdi ne gjendje perfekte nga ana estetike dhe xhenerike.
Makina ka liber sherbimesh qe tregon sherbimet e kryera tek Mercedes-Benz ne Itali
Makina nuk ka nevoj per asnje punim dhe letrat i ka deri ne shkurt te 2024

Support Ukraine