Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz 320

€9,500
2007' Mercedes-Benz 320 photo #1
2007' Mercedes-Benz 320 photo #2
2007' Mercedes-Benz 320 photo #3
2007' Mercedes-Benz 320 photo #4
2007' Mercedes-Benz 320 photo #5
2007' Mercedes-Benz 320 photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Cls 320 cdi ne gjendje perfekte nga ana estetike dhe xhenerike.
Makina ka liber sherbimesh qe tregon sherbimet e kryera tek Mercedes-Benz ne Itali
Makina nuk ka nevoj per asnje punim dhe letrat i ka deri ne shkurt te 2024

Support Ukraine