2011' Mercedes-Benz 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz 300 photo #6
6 photos

2011' Mercedes-Benz 300

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,200
Published 23 June 2024ID: wCkIkb

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Mercedes-Benz 300

Makin eshte ne gjendje shume te mire . Impianti gazit i sapo montuat me 3 vite garanci . Shume ekonomike ne konsum . Makina disponon sensor dhe kamera parkimi, para dhe pas, klima, marashat te timon, baxho,sallon lekure, pilot automatik, sendile me memorie dhe levizje elektrike, dritat kseno etje . Makinen nuk e kap taksa e luksit.

Support Ukraine