2011' Mercedes-Benz 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz 300 photo #6
6 foto

2011' Mercedes-Benz 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,200
Publikuar 23 Qershor 2024ID: wCkIkb

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Mercedes-Benz 300

Makin eshte ne gjendje shume te mire . Impianti gazit i sapo montuat me 3 vite garanci . Shume ekonomike ne konsum . Makina disponon sensor dhe kamera parkimi, para dhe pas, klima, marashat te timon, baxho,sallon lekure, pilot automatik, sendile me memorie dhe levizje elektrike, dritat kseno etje . Makinen nuk e kap taksa e luksit.

Support Ukraine