2004' Mercedes-Benz 270 photo #1
2004' Mercedes-Benz 270 photo #2
2004' Mercedes-Benz 270 photo #3
2004' Mercedes-Benz 270 photo #4
2004' Mercedes-Benz 270 photo #5
2004' Mercedes-Benz 270 photo #6
6 photos

2004' Mercedes-Benz 270

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€3,800
Published 14 April 2024ID: poPTm3

Information from the owner

Age: 20 years
Mileage: 30000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2004' Mercedes-Benz 270

MAKINA ESHT SHUM E MIRMBAJTUR.KA 4 GOMA TE SAPO VENA TE REJA I ESHT NDRRUAR VAJ FILTRA TA DHE VAI I KAMJES GJITHASHTU KA KLIMA 4 ZONALE.KA BAGAZHJER ME 6DISQE PERVEQ DISQET TEK EKRANI MAKINES.KA FERROTA TE REJA.MAKINA KA GJITHQKA PERFEKTE DHE PUNIMIN E KA SHUM SHUM TE MIR DHE ESTETIKE MAKINA ESHT SUPER SI BRENDA SI JASHT.SENSORA FUNKSJONAL SI PARA SI MBRAPA.KAMJE AUTOMAT.BEJM DHE NDRRIM ME MAKIN ME TE VOGEL SESHT MAKIN TREGTARESH MAKIN FAMILJARE.KA 2CELSA ORIGJINAL.

Support Ukraine