2004' Mercedes-Benz 270 photo #1
2004' Mercedes-Benz 270 photo #2
2004' Mercedes-Benz 270 photo #3
2004' Mercedes-Benz 270 photo #4
2004' Mercedes-Benz 270 photo #5
2004' Mercedes-Benz 270 photo #6
6 foto

2004' Mercedes-Benz 270

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,800
Publikuar 14 Prill 2024ID: poPTm3

Information from the owner

Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2004' Mercedes-Benz 270

MAKINA ESHT SHUM E MIRMBAJTUR.KA 4 GOMA TE SAPO VENA TE REJA I ESHT NDRRUAR VAJ FILTRA TA DHE VAI I KAMJES GJITHASHTU KA KLIMA 4 ZONALE.KA BAGAZHJER ME 6DISQE PERVEQ DISQET TEK EKRANI MAKINES.KA FERROTA TE REJA.MAKINA KA GJITHQKA PERFEKTE DHE PUNIMIN E KA SHUM SHUM TE MIR DHE ESTETIKE MAKINA ESHT SUPER SI BRENDA SI JASHT.SENSORA FUNKSJONAL SI PARA SI MBRAPA.KAMJE AUTOMAT.BEJM DHE NDRRIM ME MAKIN ME TE VOGEL SESHT MAKIN TREGTARESH MAKIN FAMILJARE.KA 2CELSA ORIGJINAL.

Support Ukraine