Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2002' Mercedes-Benz 270

Negotiable
2002' Mercedes-Benz 270 photo #1
2002' Mercedes-Benz 270 photo #2
2002' Mercedes-Benz 270 photo #3
2002' Mercedes-Benz 270 photo #4
2002' Mercedes-Benz 270 photo #5
2002' Mercedes-Benz 270 photo #6
2002' Mercedes-Benz 270 photo #7
7 photos
Body: Hatchback - 5 doors, 5 places
Age: 22 years
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet E Class W210 (katerfenersh) E270 CDI i vitit 2002 Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe aktualisht nuk ka nevoje per asnje sherbim. Sherbimet i jane bere gjithmone ne kohe dhe cilesore. Makina eshte perdorur si makine familjare. Ka ekran te madh, cd, aux, sendilje me fryrje, xhama elektrik, pasqyra me mbyllje, klima, pilot automatik, limitator, fshirese xhami Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi:i disk
Tel:0677410380

  • 067Show phone
  • Auto Sidrit
  • Kavaje
  • 7 March 2024
Support Ukraine