2002' Mercedes-Benz 270 photo #1
2002' Mercedes-Benz 270 photo #2
2002' Mercedes-Benz 270 photo #3
2002' Mercedes-Benz 270 photo #4
2002' Mercedes-Benz 270 photo #5
2002' Mercedes-Benz 270 photo #6
2002' Mercedes-Benz 270 photo #7
7 foto

2002' Mercedes-Benz 270

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
Të diskutueshme
Publikuar 7 Mars 2024
Përditësuar 27 Maj 2024
ID: ZcQZZj
  • Auto Sidrit
  • Kavajë
  • 067Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë - 5 dyer, 5 vende
Mosha: 22 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2002' Mercedes-Benz 270

Shitet E Class W210 (katerfenersh) E270 CDI i vitit 2002 Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe aktualisht nuk ka nevoje per asnje sherbim. Sherbimet i jane bere gjithmone ne kohe dhe cilesore. Makina eshte perdorur si makine familjare. Ka ekran te madh, cd, aux, sendilje me fryrje, xhama elektrik, pasqyra me mbyllje, klima, pilot automatik, limitator, fshirese xhami Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi:i disk
Tel:0677410380

Support Ukraine