1994' Mercedes-Benz 250 photo #1
1994' Mercedes-Benz 250 photo #2
1994' Mercedes-Benz 250 photo #3
1994' Mercedes-Benz 250 photo #4
1994' Mercedes-Benz 250 photo #5
1994' Mercedes-Benz 250 photo #6
6 photos

1994' Mercedes-Benz 250

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,000
Published 25 April 2024ID: ZG8Ick

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 30 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 1994' Mercedes-Benz 250

Mercedes W124
Ngjyra e bardh perl shum e veqant
Hapje mbullje me pult
Anten elektrike mbrapa
Motorr pllak 2.5
Kamio Automatike ( i nderron marrshet shum perfekt )
Disqe 18 AMG te shenuar dhe ne leje qarkullimi
Xhamat e par elektrik
Xhamat mbrapa te zinj me leje 5 vjeqare
Tapiceri shum e paster
Drita xenon bixenon
Letra te sapo paguara
Makina esht restauruar ne detajin me te vogel esht perfekte
➡️cmimi Okazion per pak dit 5000€ i pa diskutushem me ndrrim 6500€
➡️Nr kontakti vetem ne WhatsApp
Mundesi ndrrimi me jetski

Support Ukraine