1994' Mercedes-Benz 250 photo #1
1994' Mercedes-Benz 250 photo #2
1994' Mercedes-Benz 250 photo #3
1994' Mercedes-Benz 250 photo #4
1994' Mercedes-Benz 250 photo #5
1994' Mercedes-Benz 250 photo #6
6 foto

1994' Mercedes-Benz 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,000
Publikuar 25 Prill 2024ID: ZG8Ick

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 30 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 1994' Mercedes-Benz 250

Mercedes W124
Ngjyra e bardh perl shum e veqant
Hapje mbullje me pult
Anten elektrike mbrapa
Motorr pllak 2.5
Kamio Automatike ( i nderron marrshet shum perfekt )
Disqe 18 AMG te shenuar dhe ne leje qarkullimi
Xhamat e par elektrik
Xhamat mbrapa te zinj me leje 5 vjeqare
Tapiceri shum e paster
Drita xenon bixenon
Letra te sapo paguara
Makina esht restauruar ne detajin me te vogel esht perfekte
➡️cmimi Okazion per pak dit 5000€ i pa diskutushem me ndrrim 6500€
➡️Nr kontakti vetem ne WhatsApp
Mundesi ndrrimi me jetski

Support Ukraine