Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz

€24,000
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Mercedes Benz Sprinter 519
Motorr V6 Nafte kambio automatike
Makina ka 20 vende me der shin dhe dopjo gome
Makina eshte ne super gjendje dhe super e paster
Makina eshte e sapo ardhur nga jashta me dogane te paguar gati per targa
Cmimi 24000 euro

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 16 March 2023
Support Ukraine