Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz

€24,000
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Mercedes Benz Sprinter 519
Motorr V6 Nafte kambio automatike
Makina ka 20 vende me der shin dhe dopjo gome
Makina eshte ne super gjendje dhe super e paster
Makina eshte e sapo ardhur nga jashta me dogane te paguar gati per targa
Cmimi 24000 euro

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Mars 2023
Support Ukraine