Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz 200

€10,000
2010' Mercedes-Benz 200 photo #1
2010' Mercedes-Benz 200 photo #2
2010' Mercedes-Benz 200 photo #3
2010' Mercedes-Benz 200 photo #4
2010' Mercedes-Benz 200 photo #5
2010' Mercedes-Benz 200 photo #6
6 photos
Expired
3 months ago
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes-Benz Avangard Blu Efiçenc E200, Naft, Automatik, Viti 2010, Km 260,000 origjinale.
Importuar nga Germany
Sensor parkimi para/mbrapa
Sensor dritash
Xhama te zi me çertefikate
Ksenon/led
Salloni lightin ambjent
Cruiz control
Goma te reja
Dokumenta te paguara deri ne Korrik 2024
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, te gjitha sherbimet e kryera, nuk ka nevoje per asgje.
Harxhim ekonomik.
Cmimi 10.000€ pak i diskutueshem. Nuk nderrohet.

Support Ukraine