Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz 200

€10,000
2010' Mercedes-Benz 200 photo #1
2010' Mercedes-Benz 200 photo #2
2010' Mercedes-Benz 200 photo #3
2010' Mercedes-Benz 200 photo #4
2010' Mercedes-Benz 200 photo #5
2010' Mercedes-Benz 200 photo #6
6 foto
I skaduar
2 muaj, 4 javë më parë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes-Benz Avangard Blu Efiçenc E200, Naft, Automatik, Viti 2010, Km 260,000 origjinale.
Importuar nga Germany
Sensor parkimi para/mbrapa
Sensor dritash
Xhama te zi me çertefikate
Ksenon/led
Salloni lightin ambjent
Cruiz control
Goma te reja
Dokumenta te paguara deri ne Korrik 2024
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, te gjitha sherbimet e kryera, nuk ka nevoje per asgje.
Harxhim ekonomik.
Cmimi 10.000€ pak i diskutueshem. Nuk nderrohet.

Support Ukraine