Cars in Kucove

1990' Mercedes-Benz Kamion

Negotiable

1990' Mercedes-Benz Kamion

Expired20 February 2021, Kucove

2200 cc, Diesel 27000 km  Manual  

Okazion shitet Mercedes Benz 814 ne gjendje shume te mire me vinxh qe ngre 3 ton.Eshte e gacme per cdo lloj prove.Goma te mira 

Bookmark This
2008' Mercedes-Benz E-Class

€7,000

2008' Mercedes-Benz E-Class

Expired3 February 2021, Kucove

2200 cc, Diesel 237000 km  Automatic  Black 

SHITET MERCEDEZ-EVO 

Bookmark This
2008' Mercedes-Benz E-Class

€7,500

2008' Mercedes-Benz E-Class

Expired9 December 2020, Kucove

2200 cc, Diesel 230280 km  Automatic  Black 

Sallon meshine dy ngjyreshe,Sendilje elektrike,Xhama te zij te lejushem,Stopat me led,Sensor parkimi,disqe R17,Baxha xhami ,Navi i madh,Pilot-Limitator,Klima Bizonale,Kamjo Automatik-tronic+ -,Bagazhier 6cd,Letrat te prera der ne … 

Bookmark This
1999' Land Rover Freelander

€2,700

1999' Land Rover Freelander

Expired19 August 2020, Kucove

2000 cc, Diesel 300000 km  Manual  Grey 

Arsyeje ekonomike 

Bookmark This
2008' Mercedes-Benz E-Class

€8,000

2008' Mercedes-Benz E-Class

Expired18 August 2020, Kucove

2200 cc, Diesel 233000 km  Automatic  Black 

Makina eshte ne gjendje te mir gjenerike dhe fizike.Goma te sapo vena e shesim per arsye mos perdorimi 

Bookmark This
1999' Land Rover Freelander

€2,500

1999' Land Rover Freelander

Expired18 August 2020, Kucove

2000 cc, Diesel 320000 km  Manual  Grey 

Per arsye ekonomike 

Bookmark This
2002' Seat Leon

€1,800

2002' Seat Leon

Expired5 June 2020, Kucove

1600 cc, Petrol 160 km  Manual  Grey 

Makina eshte ne gjendje te mire shitet ose nderrohet me makine tjeter 

Bookmark This
no photo

€8,600

2008' Mercedes-Benz E-Class

Expired19 May 2020, Kucove

2200 cc, Diesel 220300 km  Automatic  Black 

Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe fizike.Ka look AMG.Shitet per arsye mos perdorimi 

Bookmark This
2008' Mercedes-Benz E-Class

€8,600

2008' Mercedes-Benz E-Class

Expired18 May 2020, Kucove

2200 cc, Diesel 220300 km  Automatic  Black 

Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe fizike.Ka look AMG.Shitet per arsye mos perdorimi 

Bookmark This
no photo

€13,500

2010' Mercedes-Benz E-Class

Expired20 January 2020, Kucove

2990 cc, Diesel 176000 km  Automatic  Grey 

Mercedes Benz E class 350 Bluefficence Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Goma 80% te reja. Tavan panoramik. Perde automatike. Trekendeshat e Blind … 

Bookmark This
Support Ukraine