Makinat në Kuçovë

 • 1990' Mercedes-Benz Kamion

  Të diskutueshme

  1990' Mercedes-Benz Kamion

  I skaduar20 Shkurt 2021, Kuçovë

  2200 cc, Naftë 27000 km  Mekanike  

  Okazion shitet Mercedes Benz 814 ne gjendje shume te mire me vinxh qe ngre 3 ton.Eshte e gacme per cdo lloj prove.Goma te mira 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E-Class

  €7,000

  2008' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar3 Shkurt 2021, Kuçovë

  2200 cc, Naftë 237000 km  Automatike  E zezë 

  SHITET MERCEDEZ-EVO 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E-Class

  €7,500

  2008' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar9 Dhjetor 2020, Kuçovë

  2200 cc, Naftë 230280 km  Automatike  E zezë 

  Sallon meshine dy ngjyreshe,Sendilje elektrike,Xhama te zij te lejushem,Stopat me led,Sensor parkimi,disqe R17,Baxha xhami ,Navi i madh,Pilot-Limitator,Klima Bizonale,Kamjo Automatik-tronic+ -,Bagazhier 6cd,Letrat te prera der ne … 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Land Rover Freelander

  €2,700

  1999' Land Rover Freelander

  I skaduar19 Gusht 2020, Kuçovë

  2000 cc, Naftë 300000 km  Mekanike  Gri 

  Arsyeje ekonomike 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E-Class

  €8,000

  2008' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar18 Gusht 2020, Kuçovë

  2200 cc, Naftë 233000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje te mir gjenerike dhe fizike.Goma te sapo vena e shesim per arsye mos perdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Land Rover Freelander

  €2,500

  1999' Land Rover Freelander

  I skaduar18 Gusht 2020, Kuçovë

  2000 cc, Naftë 320000 km  Mekanike  Gri 

  Per arsye ekonomike 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Seat Leon

  €1,800

  2002' Seat Leon

  I skaduar5 Qershor 2020, Kuçovë

  1600 cc, Benzinë 160 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje te mire shitet ose nderrohet me makine tjeter 

  Shto te të preferuarat

 • €8,600

  2008' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar19 Maj 2020, Kuçovë

  2200 cc, Naftë 220300 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe fizike.Ka look AMG.Shitet per arsye mos perdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E-Class

  €8,600

  2008' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar18 Maj 2020, Kuçovë

  2200 cc, Naftë 220300 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe fizike.Ka look AMG.Shitet per arsye mos perdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • €13,500

  2010' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar20 Janar 2020, Kuçovë

  2990 cc, Naftë 176000 km  Automatike  Gri 

  Mercedes Benz E class 350 Bluefficence Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Goma 80% te reja. Tavan panoramik. Perde automatike. Trekendeshat e Blind … 

  Shto te të preferuarat