Gjeni Makinat 

Makinat në Kuçovë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' Audi A6

  €2,000

  1999' Audi A6

  I skaduar22 Nëntor 2017, Kuçovë

  1600 cc, Benzinë 210000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Toyota Rav 4

  Të diskutueshme

  2003' Toyota Rav 4

  I skaduar10 Nëntor 2017, Kuçovë

  2000 cc, Naftë 19700 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Navara

  Të diskutueshme

  2009' Nissan Navara

  I skaduar6 Nëntor 2017, Kuçovë

  6000 cc, Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina esht ne gjendje shum te mir si mekanike ashtu edhe motorrike 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €4,000

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar14 Gusht 2017, Kuçovë

  4000 cc, Naftë 163500 km  Automatike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Focus

  €4,000

  2007' Ford Focus

  I skaduar25 Prill 2017, Kuçovë

  1600 cc, Naftë 147000 km  Mekanike  Gri 

  Makina është përdorur kryesisht në itali. Jan kryer të gjitha kontrollet në detaj dhe të gjitha jan të çertifikuara. Nga ana motorike është e përsosur ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Toyota Corolla

  €4,200

  2002' Toyota Corolla

  I skaduar15 Dhjetor 2016, Kuçovë

  1600 cc, Benzinë 155000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj