Shto te të preferuarat

2001' Mercedes-Benz C-Class

€3,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2001 Mercedes-Benz C-Class në Kuçovë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 198567 km
Zhvendosje: 2200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Benz 220cdi me motor jasht serie , punon edhe me Biodiesel , Euro 4 . Makina esht e ardhur nga gjermania dhe i ka te gjitha serviset dhe letrat qe nga dita e pare ne qarkullim ne Gjermani . Fulloptions, xhamaelektrik, pasqyra elektrike , selndilje me ngrohje elektrike,esp,abs,bllokim automatik, klimaauto, ditraelektrike sensor, alarm per lenie celesi ne kuader, tempomat etj. Eshte me targa shqiptare . Gjendja top. Shitet per arsye mos perdorimi. per me teper Info tel. 069 771 85 84.

Shiteni Makinën Tuaj