Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Ford C-MAX

€3,500Neg
2007' Ford C-MAX photo #1
2007' Ford C-MAX photo #2
2007' Ford C-MAX photo #3
2007' Ford C-MAX photo #4
2007' Ford C-MAX photo #5
2007' Ford C-MAX photo #6
2007' Ford C-MAX photo #7
7 photos
Body: Sedan - 5 doors, 4 places
Condition: Excellent
Age: 16 years
Mileage: 29000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

MARKA:FORD CMAX
FORCA MOTORIKE: 1,8
LLOJ KAMBIOS: MANUALE
KARBURANTI: NAFTE
VITI PRODHIMIT: 2007
KILOMETRAT: 290000
DISQE: ALUMINI.
MAKINA ESHTE SHUME E PASTER DHE MIREMBAJTUR .
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VITE.
MAKINA ESHTE E GATESHME PER CDO LLOJ PROVE.

  • 069Show phone
  • mirjan
  • Kucove
  • 8 September 2023
Support Ukraine