Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Citroen Jumpy

€9,900
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: White

CITROEN JUMPY LUNGO BENZIN 2.0 ( MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 % NE GAZ)
VITI 2010 ME 9 VENDE
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
GJENDJE PERFEKTE GATI PER TARGA

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 19 February 2023
Support Ukraine