Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Citroen Jumpy

€9,900
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

CITROEN JUMPY LUNGO BENZIN 2.0 ( MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 % NE GAZ)
VITI 2010 ME 9 VENDE
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
GJENDJE PERFEKTE GATI PER TARGA

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Shkurt 2023
Support Ukraine