Report This Ad!
Bookmark This

2008' BMW X6 M

€11,500
 • 2008 BMW X6 M in Durres, Albania
 • 2008 BMW X6 M in Durres, Albania - 2
 • 2008 BMW X6 M in Durres, Albania - 3
 • 2008 BMW X6 M in Durres, Albania - 4
 • 2008 BMW X6 M in Durres, Albania - 5
 • 2008 BMW X6 M in Durres, Albania - 6
 • 2008 BMW X6 M in Durres, Albania - 7
Body: SUV
Previous owners: 1
Mileage: 196000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Red metallic

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X6 M 35i Xdrive
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: automat
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan e paguar
✔ Km: 196.000
✔ Ngjyra: vishnje
✔ Opsionet shtese: M package, motor 3.0 benzin, F1 Timon, start stop, baxha, sensor parkimi, kamera parkimi,bixenon, sedilje me ngohje dhe me memorie, full option
✔ Cmimi: 11.500 euro
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 9 February 2021