Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2008' BMW X6 M

€11,500
 • 2008 BMW X6 M në Durrës, Shqipëri
 • 2008 BMW X6 M në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2008 BMW X6 M në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2008 BMW X6 M në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2008 BMW X6 M në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2008 BMW X6 M në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2008 BMW X6 M në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: SUV
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 196000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe metalik

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X6 M 35i Xdrive
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: automat
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan e paguar
✔ Km: 196.000
✔ Ngjyra: vishnje
✔ Opsionet shtese: M package, motor 3.0 benzin, F1 Timon, start stop, baxha, sensor parkimi, kamera parkimi,bixenon, sedilje me ngohje dhe me memorie, full option
✔ Cmimi: 11.500 euro
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 9 Shkurt 2021