Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' BMW X5 M

€34,000
2016' BMW X5 M photo #1
2016' BMW X5 M photo #2
2016' BMW X5 M photo #3
2016' BMW X5 M photo #4
2016' BMW X5 M photo #5
2016' BMW X5 M photo #6
6 photos
Age: 7 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet BMW X5 LOOK M nga fabrika nafte.
Makina ka cdo lloj opsioni te mundeshem per kete model.
Ska nevoje per asnje sherbim. Eshte ne supergjendje
Shoqerohet me carfax dhe liber sherbimesh
7 vendeshe
Mund ta kontrolloni te BMV-ja.
Shitet me garanci
121000 km
34000 euro i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 14 May 2023
Support Ukraine