Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' BMW X5 M

€34,000
2016' BMW X5 M photo #1
2016' BMW X5 M photo #2
2016' BMW X5 M photo #3
2016' BMW X5 M photo #4
2016' BMW X5 M photo #5
2016' BMW X5 M photo #6
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet BMW X5 LOOK M nga fabrika nafte.
Makina ka cdo lloj opsioni te mundeshem per kete model.
Ska nevoje per asnje sherbim. Eshte ne supergjendje
Shoqerohet me carfax dhe liber sherbimesh
7 vendeshe
Mund ta kontrolloni te BMV-ja.
Shitet me garanci
121000 km
34000 euro i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 14 Maj 2023
Support Ukraine