2006' BMW 740 photo #1
2006' BMW 740 photo #2
2006' BMW 740 photo #3
2006' BMW 740 photo #4
2006' BMW 740 photo #5
2006' BMW 740 photo #6
6 photos

2006' BMW 740

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,400
Published 19 June 2024ID: SVrMM2

Information from the owner

Age: 18 years
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2006' BMW 740

Cel 0682025899 BMW 740i ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte !!!
Motorr te thjesht aspirim natyral 4.0 benzine dhe sapo i eshte montuar Impjanti Gazit STAG Qmax Plus ke EltoniRedi Autogas me vlere 1200 Euro me 4 vjet garanci. Targa letra te sapo bera me vlere 1500€. Vaj e filtra te sapo nderruara. Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim. Çmimi i diskutueshem pasi te shihet makina nga afer. Mund te nderrohet me makine me te vogel plus diferencen nga ana juaj.

Support Ukraine