2006' BMW 740 photo #1
2006' BMW 740 photo #2
2006' BMW 740 photo #3
2006' BMW 740 photo #4
2006' BMW 740 photo #5
2006' BMW 740 photo #6
6 foto

2006' BMW 740

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,400
Publikuar 19 Qershor 2024ID: SVrMM2

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2006' BMW 740

Cel 0682025899 BMW 740i ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte !!!
Motorr te thjesht aspirim natyral 4.0 benzine dhe sapo i eshte montuar Impjanti Gazit STAG Qmax Plus ke EltoniRedi Autogas me vlere 1200 Euro me 4 vjet garanci. Targa letra te sapo bera me vlere 1500€. Vaj e filtra te sapo nderruara. Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim. Çmimi i diskutueshem pasi te shihet makina nga afer. Mund te nderrohet me makine me te vogel plus diferencen nga ana juaj.

Support Ukraine