2011' BMW 730 photo #1
2011' BMW 730 photo #2
2011' BMW 730 photo #3
2011' BMW 730 photo #4
2011' BMW 730 photo #5
2011' BMW 730 photo #6
6 photos

2011' BMW 730

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€11,000
Published 19 May 2024ID: 2pGuiQ

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' BMW 730

Shitet BMW Seria 7
Viti 2011
333.000 km të verifikuara mund t'a kontrolloni ku të doni
Full full options
Baxho panoramike
Monitorë për pasagjerët mbrapa
Sedilje me ngrohje/ftohje para/mbrapa
Sensorë parkimi para/mbrapa
Kamera parkimi mbrapa
Goma te reja 90%
Pasqyra me palosje
Opsione drejtimi
Sport +
Sport
Normal
Comfort
Comfort +
Lane assist makina frenon vetë kur ka makina para
Perde elektrike tek dyert mbrapa dhe xhami pasëm
Sedilje me 3 memorje
Keyless go ndizet me buton start/stop
Bagazhi hapet dhe mbyllet me buton
WhatsApp

Support Ukraine