2011' BMW 730 photo #1
2011' BMW 730 photo #2
2011' BMW 730 photo #3
2011' BMW 730 photo #4
2011' BMW 730 photo #5
2011' BMW 730 photo #6
6 foto

2011' BMW 730

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,000
Publikuar 19 Maj 2024ID: 2pGuiQ

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' BMW 730

Shitet BMW Seria 7
Viti 2011
333.000 km të verifikuara mund t'a kontrolloni ku të doni
Full full options
Baxho panoramike
Monitorë për pasagjerët mbrapa
Sedilje me ngrohje/ftohje para/mbrapa
Sensorë parkimi para/mbrapa
Kamera parkimi mbrapa
Goma te reja 90%
Pasqyra me palosje
Opsione drejtimi
Sport +
Sport
Normal
Comfort
Comfort +
Lane assist makina frenon vetë kur ka makina para
Perde elektrike tek dyert mbrapa dhe xhami pasëm
Sedilje me 3 memorje
Keyless go ndizet me buton start/stop
Bagazhi hapet dhe mbyllet me buton
WhatsApp

Support Ukraine