Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' BMW 730

€5,500
2006' BMW 730 photo #1
2006' BMW 730 photo #2
2006' BMW 730 photo #3
2006' BMW 730 photo #4
2006' BMW 730 photo #5
2006' BMW 730 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seria 7 viti 2006 3.0 nafte pa taks lluksi ne gjendje shume te mire 4 gomat e reja serviset e bera ne itali makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte 244 mij km origjinale mund ti kontrrolloni ku te deshironi me dogane te paguar gati per targa.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 November 2023
Support Ukraine