Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' BMW 730

€5,500
2006' BMW 730 photo #1
2006' BMW 730 photo #2
2006' BMW 730 photo #3
2006' BMW 730 photo #4
2006' BMW 730 photo #5
2006' BMW 730 photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Seria 7 viti 2006 3.0 nafte pa taks lluksi ne gjendje shume te mire 4 gomat e reja serviset e bera ne itali makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte 244 mij km origjinale mund ti kontrrolloni ku te deshironi me dogane te paguar gati per targa.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Nëntor 2023
Support Ukraine