2012' BMW 530 photo #1
2012' BMW 530 photo #2
2012' BMW 530 photo #3
2012' BMW 530 photo #4
2012' BMW 530 photo #5
2012' BMW 530 photo #6
6 photos

2012' BMW 530

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,800
Published 21 April 2024ID: T22Dqm
Expired
3 months ago

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' BMW 530

🔱 Bmw 530d GT 🔱
🔹️Forca mottorrike 》3.0
🔹️Lloji i kambjos 》Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2012
🔹️Cmimi 》12.800 €

🔹️Pershkrimi 》Bmw 530d xDrive Grand Tourismo. Makina eshte me dogane te paguar dhe e targuar, aktualisht ka 213.000km. Sendilje lekure, kamera parkimi dhe sensore para/mbrapa, tavan full panoramik, drive select normal/sport/sport+, audio player cd/dvd/aux/bluetooth, xhama te zinj, etj…
💠

Support Ukraine