2012' BMW 530 photo #1
2012' BMW 530 photo #2
2012' BMW 530 photo #3
2012' BMW 530 photo #4
2012' BMW 530 photo #5
2012' BMW 530 photo #6
6 foto

2012' BMW 530

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,800
Publikuar 21 Prill 2024ID: T22Dqm

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' BMW 530

🔱 Bmw 530d GT 🔱
🔹️Forca mottorrike 》3.0
🔹️Lloji i kambjos 》Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2012
🔹️Cmimi 》12.800 €

🔹️Pershkrimi 》Bmw 530d xDrive Grand Tourismo. Makina eshte me dogane te paguar dhe e targuar, aktualisht ka 213.000km. Sendilje lekure, kamera parkimi dhe sensore para/mbrapa, tavan full panoramik, drive select normal/sport/sport+, audio player cd/dvd/aux/bluetooth, xhama te zinj, etj…
💠

Support Ukraine