2011' BMW 530 photo #1
2011' BMW 530 photo #2
2011' BMW 530 photo #3
2011' BMW 530 photo #4
2011' BMW 530 photo #5
2011' BMW 530 photo #6
6 photos

2011' BMW 530

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,500
Published 16 June 2023
Updated 23 May 2024
ID: 6C5dWY

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Seller's comments about 2011' BMW 530

BMW SERIA 5 F10
Forca Motorrike: 3.0D (2993cc) 258hp
Nuk e kap taksa luksit
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike 9G(8+1marshe)
Head up display
Sedilje Eletrike me memorie me ngrohje
NAVIGATOR I MADH Radio - CD
Cruise Control
Start - Stop Engine
Keyless go
Klima Bi-Zonale
Komanda ne Timon Kamera parkimi
Sensor parkimi origjinal para dhe pas
Sensor Dritash
Sensor Shiu
ABS - ESP
Edhe Shume Opsione Tjera.
Goma akull te reja 100% te sapo vena
MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE ESTETIKE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
E ardhur nga Gjermania
1 vit qe eshte targuar
Cmimi 12500€

Support Ukraine