2011' BMW 530 photo #1
2011' BMW 530 photo #2
2011' BMW 530 photo #3
2011' BMW 530 photo #4
2011' BMW 530 photo #5
2011' BMW 530 photo #6
6 foto

2011' BMW 530

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,500
Publikuar 16 Qershor 2023
Përditësuar 7 Qershor 2024
ID: 6C5dWY

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Komente të shitësit rreth 2011' BMW 530

BMW SERIA 5 F10
Forca Motorrike: 3.0D (2993cc) 258hp
Nuk e kap taksa luksit
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike 9G(8+1marshe)
Head up display
Sedilje Eletrike me memorie me ngrohje
NAVIGATOR I MADH Radio - CD
Cruise Control
Start - Stop Engine
Keyless go
Klima Bi-Zonale
Komanda ne Timon Kamera parkimi
Sensor parkimi origjinal para dhe pas
Sensor Dritash
Sensor Shiu
ABS - ESP
Edhe Shume Opsione Tjera.
Goma akull te reja 100% te sapo vena
MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE ESTETIKE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
E ardhur nga Gjermania
1 vit qe eshte targuar
Cmimi 12500€

Support Ukraine