2011' BMW 530 photo #1
2011' BMW 530 photo #2
2011' BMW 530 photo #3
2011' BMW 530 photo #4
2011' BMW 530 photo #5
2011' BMW 530 photo #6
6 photos

2011' BMW 530

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€11,000
Published 1 May 2024ID: 3MxNGN

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' BMW 530

Shitet makina ne super gjendje Akull....
E ardhur nga Zvicra e Certifikuar....
Dokumenta t paguara....
Goma te Reja...
Disqe Alumin "M" Fabrike Origjinal me vler1000€
Sendile Elektrike Dhe Lekur...
Sensor Para mbrapa Fabrike...
Kamer Parkingu 360 Grad Ne "Pasqyra Parakolp Prapakolp ....
Sistem Frenimi "Distronic "Ne rast rreziku kur ecen...
Xhama Te zinj Me leje per 5 vite...
Mban distance ne rrug nga makinat tjera....
Kilometrazh ne xham...
Sistem ECO COMFORT SPORT DHE SPORT+
Dritat xeno bixeno
Shum e paster si brenda dhe jasht asnje gervishje....
Shitet per arsye personale....

Support Ukraine