2011' BMW 530 photo #1
2011' BMW 530 photo #2
2011' BMW 530 photo #3
2011' BMW 530 photo #4
2011' BMW 530 photo #5
2011' BMW 530 photo #6
6 foto

2011' BMW 530

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,000
Publikuar 1 Maj 2024ID: 3MxNGN

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' BMW 530

Shitet makina ne super gjendje Akull....
E ardhur nga Zvicra e Certifikuar....
Dokumenta t paguara....
Goma te Reja...
Disqe Alumin "M" Fabrike Origjinal me vler1000€
Sendile Elektrike Dhe Lekur...
Sensor Para mbrapa Fabrike...
Kamer Parkingu 360 Grad Ne "Pasqyra Parakolp Prapakolp ....
Sistem Frenimi "Distronic "Ne rast rreziku kur ecen...
Xhama Te zinj Me leje per 5 vite...
Mban distance ne rrug nga makinat tjera....
Kilometrazh ne xham...
Sistem ECO COMFORT SPORT DHE SPORT+
Dritat xeno bixeno
Shum e paster si brenda dhe jasht asnje gervishje....
Shitet per arsye personale....

Support Ukraine