Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' BMW 530

€11,000
2010' BMW 530 photo #1
2010' BMW 530 photo #2
2010' BMW 530 photo #3
2010' BMW 530 photo #4
2010' BMW 530 photo #5
2010' BMW 530 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Makina ne super gjendje Akull...
Dokumenta t paguara...
Gome te Reja...
Shum e paster si brenda dhe jasht....
FULL Options
Timon elektrike
Sendile elektrike dhe memorie
Sendile me ngrohje Fryrje
Kamer Parkimi
Sensor Para mbrapa
Sistem shpejtesie: "Normal" " Sport" "Sport+"
Disqe Alumini Origjinal BMW
Super e Shpejt Dhe ekonomike Marshe 8G
Shitet per arsye personale...
Cmimi I Diskutushem...

  • 069Show phone
  • Durres
  • 23 April 2023
Support Ukraine