Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW 530

€11,000
2010' BMW 530 photo #1
2010' BMW 530 photo #2
2010' BMW 530 photo #3
2010' BMW 530 photo #4
2010' BMW 530 photo #5
2010' BMW 530 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Makina ne super gjendje Akull...
Dokumenta t paguara...
Gome te Reja...
Shum e paster si brenda dhe jasht....
FULL Options
Timon elektrike
Sendile elektrike dhe memorie
Sendile me ngrohje Fryrje
Kamer Parkimi
Sensor Para mbrapa
Sistem shpejtesie: "Normal" " Sport" "Sport+"
Disqe Alumini Origjinal BMW
Super e Shpejt Dhe ekonomike Marshe 8G
Shitet per arsye personale...
Cmimi I Diskutushem...

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 23 Prill 2023
Support Ukraine