2012' BMW 528 photo #1
2012' BMW 528 photo #2
2012' BMW 528 photo #3
2012' BMW 528 photo #4
2012' BMW 528 photo #5
2012' BMW 528 photo #6
6 photos

2012' BMW 528

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,900
Published 14 June 2024ID: DYoqnp

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2012' BMW 528

BMW 528i E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR FULL OPTIONS GJENDJE PERFEKTE
MOTOR 2998 BENZIN
ME NAVIGATION BLUETOOTH USB AUX
SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA
SEDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE
SEDILJE ME MEMORJE
LINE ASIST
BLIND ASIST
RADAR RRUGE
DISQE 20 GOMA TE REJA
MARMITA SPORT
GJENDJE PERFEKTE
MUNDESI NDRRIMI

Support Ukraine