2012' BMW 528 photo #1
2012' BMW 528 photo #2
2012' BMW 528 photo #3
2012' BMW 528 photo #4
2012' BMW 528 photo #5
2012' BMW 528 photo #6
6 foto

2012' BMW 528

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,900
Publikuar 14 Qershor 2024ID: DYoqnp

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2012' BMW 528

BMW 528i E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR FULL OPTIONS GJENDJE PERFEKTE
MOTOR 2998 BENZIN
ME NAVIGATION BLUETOOTH USB AUX
SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA
SEDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE
SEDILJE ME MEMORJE
LINE ASIST
BLIND ASIST
RADAR RRUGE
DISQE 20 GOMA TE REJA
MARMITA SPORT
GJENDJE PERFEKTE
MUNDESI NDRRIMI

Support Ukraine