Report This Ad!
Bookmark This

2008' BMW 528

€7,999
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 2
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 3
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 4
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 5
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 6
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 230000 km
Fuel: Petrol + LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 528i Xdrive 4x4
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 230.000
✔ Ngjyra: e Zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin (pa taks lluksi, behet me gas 100%), steptronik, sensor parkimi, xenon, sedilje dhe timon me ngrohje, baxha, start stop, keyless go, ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8500€ ↘️ 7999€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 2 December 2020