Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2008' BMW 528

€7,999
 • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri
 • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2008 BMW 528 në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 230000 km
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 528i Xdrive 4x4
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 230.000
✔ Ngjyra: e Zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin (pa taks lluksi, behet me gas 100%), steptronik, sensor parkimi, xenon, sedilje dhe timon me ngrohje, baxha, start stop, keyless go, ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8500€ ↘️ 7999€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 2 Dhjetor 2020