2011' BMW 525 photo #1
2011' BMW 525 photo #2
2011' BMW 525 photo #3
2011' BMW 525 photo #4
2011' BMW 525 photo #5
2011' BMW 525 photo #6
6 photos

2011' BMW 525

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€15,900
Published 24 May 2023
Updated 23 May 2024
ID: 2y1bET

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2011' BMW 525

Seria 5 pakete M. Makina eshte sjelle nga ka pasur vetem nje pronar. Super gjendje, histori te paster, sherbimet sa jane bere vaj, filtra, frena, goma dimri dhe vere te 2021-22 etje. Ekran te madh, sensore parkimi, baxho xhami, led etje Motori 3.0, NUK NDERROHET.

Support Ukraine