2011' BMW 525 photo #1
2011' BMW 525 photo #2
2011' BMW 525 photo #3
2011' BMW 525 photo #4
2011' BMW 525 photo #5
2011' BMW 525 photo #6
6 foto

2011' BMW 525

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,900
Publikuar 24 Maj 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: 2y1bET

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' BMW 525

Seria 5 pakete M. Makina eshte sjelle nga ka pasur vetem nje pronar. Super gjendje, histori te paster, sherbimet sa jane bere vaj, filtra, frena, goma dimri dhe vere te 2021-22 etje. Ekran te madh, sensore parkimi, baxho xhami, led etje Motori 3.0, NUK NDERROHET.

Support Ukraine