Bookmark This

2002' BMW 525

€2,300
Report This Ad!
  • 2002 BMW 525 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Shitet bmw 525 full options ne modelin e saj ,navigator ,sallon lekure ,baxho xhami,bagazhier ,clima , drita xenon+led ,angel eyes , gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per prove , xhamat e pasem te zinj origjinal ,perde elektrike, pilot automatik, siguracioni dhe taksat ne fund janari 2021 cmimi i pasdiskutueshem , me nderrim vlerohet 2800 €

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 October 2020