Shto te të preferuarat

2002' BMW 525

€2,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2002 BMW 525 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet bmw 525 full options ne modelin e saj ,navigator ,sallon lekure ,baxho xhami,bagazhier ,clima , drita xenon+led ,angel eyes , gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per prove , xhamat e pasem te zinj origjinal ,perde elektrike, pilot automatik, siguracioni dhe taksat ne fund janari 2021 cmimi i pasdiskutueshem , me nderrim vlerohet 2800 €

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Tetor 2020